LAUPÄEVAL (2. septembril)

11:00 Silver Jusilo

Silver Jusilo on muusik ja autorilaulik. Tema muusika on inspireeritud ilusatest hetkedest ja inimestest tema ümber 2018. aastal andis Silver välja oma esimese albumi “Olekud” ning peale seda kaks singlit: “Killuke kevadet” ja “Hetked”. Jusilo kõige värskem album on “Peatükk”, mille esimene lugu “Elu rüpes” nägi esmakordselt ilmavalgust Eesti Laul 2022 ll veerandfinaalis. Oma lugusi esitades armastab ta hoida atmosfääri õdusa ja suhtluse vahetu.

13:00 No More Fridays

No More Fridays on rohkem, kui lihtsalt muusikud tegemas muusikat. Nende iha ja armastus erinevate helide vastu on see, mis muudab selle bändi mälestusväärseks. Neid kuulates leiad end mõtetes ringi uudistamas legendaarsel Woodstock festivalil ning neid live´is nähes esinemas tekib uskumus, et nõiad ja haldjad on olemas. Ilmselt on sul õigus, sest rock pole kunagi nii maagiliselt kõlanud.

14:00 Müstika stuudio

Müstika Stuudio esitab tribal kõhutantsu, mis on fusioon kõhutantsust, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika rahvatantsudest ning eri piirkondade mustlastantsudest, sh kalbelia ja flamenko mõjutused. Juhendajad Berit Kalling ja Kaisa Kuhi.

15:00 Metamorfoos

Metamorfoos on eripalgeline ansambel, mis kätkeb endis sügavaid tundeid, fantaasiat ja üllatusi. Metamorfoosi muusikaga on lihtne suhestuda. See on ühtmoodi tuttav ja pakub põnevust. 

17:00 Pološywa

Pološywa on Austrias ja Eestis tegutsev eesti muusik ning melanhoolset electropop’i viljelev laulukirjutaja. Artisti loomingu keskmes on laulusõnumite edastamine läbi helimaailma, kus on tähtsal kohal eksperimendid sündi sound’idega ja vokaalsete harmooniakihtidega. Kus kohtuvad klassikalise muusika taust ja uudne armastus elektronmuusika vastu. Kus põimuvad artisti suurimad kired – laul, klahvpillid ja lõputu elektronmuusikamaailm, mis võtab kuulajad melanhoolsuse, ambient atmosfääri ja tantsulisuse embusse. 2022. a. oktoobris ilmus Pološywa elektrooniline debüütalbum “Existence”, mis sai loodud koostöös maineka prantsuse produtsendi Gwenael Dammaniga tema stuudios Viinis. 2019. aastal oli artist Noortebändi konkursi finalist. Artist on esinenud arvukalt nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas Tallinn Music Weekil, Jazzkaarel, Intsikurmu ja Võnge festivalil. Pološywa lugu “Siiapoole” jõudis telekevade suurima muusikasaate UUS LAUL 2023 finaali ning tema sulest ilmunud “I’m Feeling Loved” pälvis tänavu 2. koha konkursil Austrian Composers Young Jazz Award 2023.

18:30 Oskar Lindvall 

Oskar Lindwall on Rootsi laulja ja instrumentalist, kes elab Eestis alates 2021. aastast. Ta kirjutab enda nime alt popmuusikat ning 2020. aastal andis välja oma debüütalbumi “Resistance”. Enne solisti teed laulis ta 4 aastat Stockholmis tegutsevas gospelkooris By Grace, tuuritades Põhjamaades ja Ameerika Ühendriikides. Oskar on Stockholmi Kuningliku Muusikakolledži jazzvokaali eriala vilistlane. 2015. aastal oli tal au luua muusikaline tõlgendus Nobeli kirjanduspreemia laureaadist Svetlana Aleksijevitšist. Oskarit on nähtud ka mitmete tuntud artistide taustavokalistina, sealhulgas Liisi Koikson ja Rootsi Eurovisiooni võitja Carola.

PÜHAPÄEVAL (3. septembril)

11:00 Getter Hallikmäe

Getter Hallikmäe on singer-songwriter. Laval esitab nii omaloomingut, kui teiste lugusid. Teda võib kohata mängimas mõnes hubases kohvikus, ettevõtte jõululõunal, mõnel sünnpäevapeol, pulmas või juubelil. Samuti ei ütle ta “EI” põnevatele muusikalistele eksperimentidele ja projektidele. 

13:00 Jaan-Eerik Aardam

Jaan-Eerik Aardam on sooloartist, kelle peamisteks väljendusvahenditeks on hääl ja kitarr. Helikeele tonaalsust on mõjutanud nii blues, rock, indie kui ka folkmuusika. Autor peab oma loomingu puhul tähtsaks laulutekstides peituvaid metafoore ja nende mitmetasandilist sisu. Just taolistest mõtisklustest suhete, elu ja ümbritseva keskkonna üle sünnib nii tekst kui ka muusika. Koos Jaan-Eerikuga on laval kitarristi Harri Heinsoo

15:00 NORD LIGHTS

Ansambel NORD LIGHTS – see on põhjamaiselt karged kõlad ning tundlik mäng rütmi ja tämbriga, mis ühtekokku loovad müstilisi helipilte. Kuulaja võib avastada muusikas virmaliste mängu, öise tähistaeva laotust või killukese kosmosest. Ansambli liikmete originaallooming sisaldab nii instrumentaalpalu kui ka eesti ja inglise keelseid laule, mis üllatavad ootamatustega meloodias ning helikeeles. Mõjutusi on saadud nii jazzist ja rockist kui ka fusionist ja elektroonilisest muusikast. Nord Lights on koos mänginud pea neli aastat. Selle aja jooksul on tulnud välja kaks singlit – “Lend” ja “Faithstone”. Esinetud on erinevatel sündmustel ja festivalidel nagu Uue Maailma Festival ja Tudengijazz. Aastal 2017 jõuti Noortebändi finaali ning mitmel korral on saadud tunnustust Uno Naissoo nimelisel omaloomingu- ja interpretatsiooni konkursil. Hetkel on ansambel välja andmas oma esimest albumit “The Shift”. 

Ansambli koosseis: Madli Ainsalu – vokaal, elektriklaver; Sigrid Vardja – klaver; Sander Sepp – kitarr; Ats Tani – basskitarr; Kaarel Raidam – trummid.

17:00 KUUL

KUUL on eestikeelselt rokkiv trio Tallinnast. Bänd sai alguse 2018. aastal, kui taaskord ühendasid jõud endised bändikaaslased Ott Uude (Lowleft, Silverstique, Van Gogh) ja Freddi Nuum (Lowleft, Our Story). Üsna peagi leiti, et on vaja ka kogemustega trummarit, kelleks sai Janek Koldekivi (Diskreetse Mango Trio, Number Ö). KUUL on välja andnud kaks videosinglit, millele on peagi lisa tulemas.