Uue Maailma Tänavafestival toob muusika tänavatele

5. ja 6. septembril täituvad Uue Maailma tänavad muusika, kodukohvikute, mtänavaturu ja palju muu põnevaga, sest juba üheksandat korda vallutab piirkonna Uue Maailma Tänavafestival. Et aidata kaasa festivali toimumisele, on võimalik oma toetust jagada Hooandja kaudu.

Sellel aastal on festivali peateemaks „Toome muusika tänavatele“. Kahe päeva jooksul pakuvad pealaval muusikaelamust 25 bändi, kelle seast leiab lemmiku nii popi, roki, folgi kui ka elektroonilise muusika austaja.
Lisaks saab muusikat kuulda nii hubastes kodukohvikutes, tänavaturul kui ka igal sammul, kuhu külastajate jalad viivad.

Tegevusi leiavad endale nii pisikesed kui ka täiskasvanud, muusikaarmastajad kui ka tänavakunsti lembelised, toidugurmaanid kui ka esteetikahuvilised. Laste ja noorte ala pakub aga hoogsat tegevust igale vanusegrupile. Heategevuslikult taaskasutuslaadal on võimalik anda enda vana uuele omanikule või avastada sinu enda jaoks uusi ja vajalikke leide.

Samuti on võimalik võtta aeg maha ja terve päeva vältel lõõgastuda hea muusika saatel Uue Maailma aias. Kel hinges pakatab sportlik hasart, saab tänavatel kätt proovida sportlikes tegevustes.

Kuna Uue Maailma Festival on alguse saanud keskkonnasõbraliku nädala mõtteviisist, avatakse festivalil ka Keskkonnasõbraliku liikumise kuu, mis annab hea põhjuse festivalile tulla jalgratta, rulluiskude või mõne muu kergliiklusvahendiga.

Et tagada festivali jätkusuutlikust, on sellel aastal korraldajaks spetsiaalselt festivali jaoks loodud MTÜ Tänavafestival. Üritus on kõigile tasuta!

Anna Uue Maailma Festivalile hoogu siin:
http://www.hooandja.ee/projekt/uue-maailma-tanavafestival-2015

Vaata ka:
www.facebook.com/tanavafestival